Pamir & Partners

HAKKIMIZDA

https://pamirandpartners.com/wp-content/uploads/2019/04/img-people-01.jpg

Pamir & Partners sigortalanabilir değerler için ihtiyaç duyulan sigorta danışmanlığını en iyi tavsiye prensibi ile tüm kişi ve kurumlara evrmek amacıyla kurulmuş bir sigorta brokerliğidir.

Pamir & Partners hizmet verdiği müşterilerini tüm risklere karşı korumak amacıyla sektöre özgü risk yönetimi ve doğru fiyatlandırma ile sigorta şirketleri karşısında temsil eder.

Pamir & Partners’ın ana hedefi iş ortakları olarak gördüğü müşterilerinin finansal hedeflerine ulaşmasında güvenilir bir dost olmaktır.

Daha Fazlası

Sizin İçin
Çözümlerimiz

Hizmetlerimizi yakından tanıyın. Sizler için en doğru çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz.
Belirsizliklerin ve beklenmedik gelişmelerin çok yoğun olarak yaşandığı ticaret ortamında, hem kurumsal hedefler hem de operasyonlar bu belirsizliğin ve olası kazaların tehdidi altındadır. Tüm performans planlaması uygulansa bile beklenmedik bir riskin gerçekleşmesi finansal hedeflerin zarar görmesine yol açacağı gibi kurumsal servet kaybı da sözkonusu olabilir. İşte bu nedenlerle, bir kurumun planlanacak organizasyonel başarısının sağlıklı olabilmesi için olası tüm riskleri tanıyıp, bu riskleri en uygun kapsam ve finansal koşullar ile yönetebilmesinin sağlanması gerekmektedir.
Pamir & Partners, sigorta şirketinin değil tamamen “sigortalının temsilcisi” olarak hareket
eder. Sigortalılarının finansal hedeflerini dikkate alarak, onlar için en uygun kapsam ve
teminatları içeren poliçeleri “butik hizmet” anlayışı ile oluşturur.
Pamir & Partners bireylerin uzun vadeli korunma ve yatırım ihtiyaçlarına, hayat sigortaları, hayat dışı sigortalar ve emeklilik ürünleri ile en iyi tavsiye prensibi çerçevesinde en uygun çözümler üretmek ve bu alanda marka olmak hedefindedir. Öncelikli olarak bireysel ihtiyaçların ve önceliklerin belirlenmesi, hesaplanması ve özetle ihtiyaç – fayda unsurlarının ayrıntılı ve dikkatli değerlendirilmesi ile bireylere en uygun çözümler sunulmasına dayanan çalışma metodu ile müşterilerinin hayat döngüsünde güvenilir bir dost olmayı hedeflemektedir.
Pamir & Partners Risk Yönetimi hizmeti ile kurumların gelecekte karşı karşıya kalabilecekleri riskleri ortaya çıkarma, tanımlama ve yönetme konusunda tüm iş ortaklarına sektörel bazdaki farklılıkları ve ihtiyaçları gözeterek yardımcı olmaktadır. Dinamik bir risk yönetim stratejisinin geliştirilmesi, firmalara daha öngörülebilir bir ortamda sadece iş alanlarına odaklanma rahatlığı sağlayacaktır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sorularınız mı var ?İletişime Geçin

Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
Pamir Sigorta Brokerliği A.Ş.
İmrahor Caddesi No:29
Premier Kampüs Ofis A Blok D:117
34400 Kâğıthane İstanbul Türkiye
Tel : +902122165060
Gsm : +905342795290
Faks : +902122165070
info@pamirandpartners.com

    Gerekli alanları lütfen doldurun *